MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA 2018

Katılımcılar – Ürünler

12 katılımcı bulundu

EUCHNER GmbH + Co. KG

EUCHNER emniyet ürünleri konusunda lider bir firmadır. Emniyet ürünlerimiz makinelerdeki hareketli koruyucu kapak pozisyon algılanmasını hassas ve doğru olarak yapmaktadır.

GERB Schwingungsisolierungen GmbH & Co. KG

GERB Grubu – her türlü titreşim problemini çözme konusunda dünya çapında deneyim sahibi iş ortağınız – titreşim yalıtım sistemlerinin kurulumu, montajı, inşaat mühendisliği.

icotek GmbH

icotek – akıllı kablo yönetimi. icotek, kablo giriş sistemleri, gerilme azaltma sistemleri ve EMC koruması için yenilikçi çözümlerin lider üreticisidir.

iwis antriebssysteme GmbH & Co. KG

iwis Almanya'nın lider tedarikçisi olarak makine ve tesis imalatı, endüstriyel uygulamalar ve tarım sektörleri için yüksek hassasiyetli zincirli tahrik sistemleri sunar.

Labotron Sewald Heinz

Labotron firması, minyatür kamera sistemleri uzmanıdır. Kaynak uygulamalarının izlenmesi için özel kamera sistemleri sunar.

MRU GmbH

MRU, tüm yanma uygulamaları için yüksek kalitede (taşınabilir ve sabit) baca gazı analizörleri geliştirir, üretir ve satar.

Optris GmbH

Bir teknoloji şirketi olan Optris GmbH, temassız sıcaklık ölçümü için kızılötesi (IR) sensörlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

TMC Sensortechnik GmbH

Termal koruyucular ve sensörler üreticisi – Made in Germany. En yüksek ürün kalitesi ve özel çözümleri ile tanınmaktadır.

VDMA Power Transmission Engineering and Fluidpower

VDMA Enerji İletim Mühendisliği ve Akışkan Gücü Dernekleri, yaklaşık 400 üye şirketin çıkarlarını temsil etmektedir.

Weber Ultrasonics AG

Weber Ultrasonics, ultrasonik teknolojinin endüstriyel kullanımı için çözümler ve bileşenler geliştirir, üretir ve pazarlar: Ultrason ile temizleme, kaynak ve kesme.

WEICON GmbH & Co. KG

WEICON, üretimden onarıma ve bakıma kadar endüstrinin tüm alanları için kimyasal ürünler üretmektedir. Başka bir alan da sıyırma aletlerinin geliştirilmesi ve dağıtımıdır.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.