MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA 2018

iwis antriebssysteme GmbH & Co. KG

Stand numarası: Hall 3 - D 235

www.iwis.com
sales@iwis.com

Hakkımızda

iwis Almanya'nın lider tedarikçisi olarak makine ve tesis imalatı, basım ve gıda sektöründe, taşıma sistemleri teknolojisi ve tarım sektörlerinde, endüstriyel uygulamalar için yüksek hassasiyetli zincirli tahrik sistemleri sunar. Ürün gamında, otomotiv sanayi için tahrik zamanlama zincirlerinin yanı sıra sanayinin kullanımına sunulan hassas makaralı zincirler, ağır çalışma şartları için makaralı zincirler, konveyör zincirleri, bakım gerektirmeyen zincirler, korozyona dayanıklı zincirler, sıralama zincirleri, özel amaç zincirler, yaprak zincirler, bakla bant zincirler, plastik modüler hasır bantlardan başka tarım uygulamaları için de zincir ve aksesuarları vardır. 1916 yılında kurulan aile şirketi bugün ailenin dördüncü nesli tarafından yönetilmekte ve 1000’den fazla personel çalıştırmaktadır. Almanya'da ki üretim tesislerimize ilaveten Çek Cumhuriyeti'nde, Çin'de ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ki üretimiz Avrupa'nın birçok noktası ile Uluslararası bir çok ülkede satılmaktadır.

Ürünler

Ürün gamında, otomotiv sanayi için tahrik zamanlama zincirlerinin yanı sıra sanayinin kullanımına sunulan hassas makaralı zincirler, ağır çalışma şartları için makaralı zincirler, konveyör zincirleri, bakım gerektirmeyen zincirler, korozyona dayanıklı zincirler, sıralama zincirleri, özel amaç zincirler, yaprak zincirler, bakla bant zincirler, plastik modüler bantlardan başka tarım uygulamaları için de zincir ve aksesuarlarını da vardır.
CF Paslanmaz çelik zincirler: En iyi oksitlenme koruması

CF Paslanmaz çelik zincirler: En iyi oksitlenme koruması

iwis’in yeni oksitlenmeyen CF paslanmaz çelik zincirleri oldukça güvenilir, yorulma ve oksitlenmeye aşırı dirençlidir. Bu yüzden gıda ve içecek sektörü uygulamalarında ideal üründür. Üstelik muhteşem fayda-maliyet oranını içeren yüksek iwis kalitesiyle birlikte.

www.iwis.com.tr/enduestriyel-zincirler/

iwis CCM: Zincir Esneme İzleme Sistemi

iwis CCM: Zincir Esneme İzleme Sistemi

Yeni iwis Zincir Esneme İzleme sistemi CCM (Zincir Durumu İzleme), faal zincirlerde yıpranma esnemesini ölçerek bakım personeline zincirin yıprandığını ve değiştirilmesi gerektiği hakkında erken uyarıda bulunur.

www.iwis.com.tr/ccm/

Bağlantılar

Adres
iwis antriebssysteme GmbH & Co. KG
Albert-Rosshaupter-Str. 53
München
Germany

Telefon: +49 89 769091600
Faks: +49 89 769091198

Askin Tirpan
General Manager
Telefon: +90 543 5543483
askin.tirpan@iwis.com

Yetkili satıcı
iwis tahrik sistemleri san. ve tic.ltd şti
Merkez Mah. Bağlar Cad. No:14
Kağıthane Ofis Park, 4C Blok,TT04-FF2
Istanbul, Turkey

Telefon: +90 212 9393843
Faks: +90 212 9393701

askin.tirpan@iwis.com
www.iwis.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.